W niedzielę 30 czerwca 2019 roku, odbył się XI Biłgorajski Zlot Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich. Firma PPH Parys reprezentowała marki SONAX, Plak oraz Prestone.

W ostatnią, upalną niedzielę czerwca biłgorajski autodrom przyciągnął wielu fanów klasycznej motoryzacji – zarówno tych posiadających swój własny „klasyk”, jak i spragnionych klasycznej motoryzacji odwiedzających.

Na terenie autodromu odwiedzający mogli podziwiać, między innymi: klasyczne pojazdy polskiej motoryzacji, jak Syreny, Warszawy, Maluchy, Duże Fiaty i Polonezy oraz legendy motoryzacji z niemal całego świata. Wielkim zaskoczeniem dla gości był w pełni sprawny i jeżdżący model Forda T – który szczyci się mianem pierwszego na świecie samochodu produkowanego na wielką skalę.

Równie imponująco wyglądały zabytkowe i klasyczne motocykle, których nie zabrakło na zlocie.

Całą imprezę poprowadziła znana entuzjastom motoryzacji osobistość – Adam Klimek, prowadzący, m.in., program „Samochód Marzeń – Kup i Zrób” na antenie TVN Turbo.

Chcieliśmy podziękować Organizatorom, właścicielom tych pięknych aut, oraz wszystkim odwiedzającym za wysoką frekwencję mimo upalnego dnia. Do zobaczenie za rok!

Zapraszamy do obejrzenia  zdjęć poniżej: