Rodzina zimowych płynów do spryskiwaczy Winter Sprint powiększa się o nowość – płyn do -20°C o zapachu Trawy Cytrynowej. Nowość dostępna jest w pojemności 5L oraz w nowej, 3,5L , określanej jako „One Shot”.

Nowy kanister to nowe możliwości transportowo-magazynowe. Dzięki jego wymiarom, możliwe jest zapakowanie nawet 22 176L płynu na standardową naczepę ciągnika. To ponad 17% więcej płynu w porównianiu do opakowań 4L.

W przypadku płynów do spryskiwaczy opakowanie tej pojemności można opisać hasłem „One Shot”, ponieważ jego cała zawartość zmieści się w niemal każdym, typowym zbiorniku płynu w autach osobowych. Dzięki temu na dnie kanistra nie pozostają resztki płynu, które mogą być irytujące dla wielu kierowców.

Zimowy płyn do spryskiwaczy Winter Sprint to przede wszystkim doskonałe właściwości czyszczące, dobra cena oraz świeży i przyjemny aromat owoców cytrusowych. Płyn szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia z szyb oraz reflektorów, poprawiając komfort i bezpieczeństwo jazdy. Jest bezpieczny dla elementów plastikowych, gumowych oraz lakieru.

Rodzina płynów zimowych Winter Sprint to nie tylko produkty o różnorakich, wyjątkowych zapachach, ale również właściowściach. Znajdują się w niej płyny nastawione na mniejszy (-15°C) jak i większy (-20°C) mróz.