Zasadniczo czernienie opon oznacza przywrócenie ich oryginalnego koloru. Już po jednokrotnym „przetarciu” matowa szarość powinna przeistoczyć się ponownie w głęboką czerń, aby opony wyglądały tak, jak nowe. W odpowiedzi na prośby wielu klientów o idealny produkt przeznaczony do tego celu, zespół Badań i Rozwoju firmy SONAX opracował nową formułę, która w efekcie robi więcej, niż tylko przywrócenie czarnego koloru opony.

W rezultacie powstał nowy produkt SONAX Xtreme Zestaw do nabłyszczania opon, który powinien stać się obowiązkową pozycją dla każdego miłośnika pielęgnacji samochodu. Głęboka czerń i błyszczący, „mokry” wygląd sprawiają, że opony przyciągają wzrok. Dlatego produkt ten jest idealnym dodatkiem do serii Xtreme.

Preparat SONAX Xtreme nanosi się na opony przy użyciu dołączonej do zestawu gąbki. Produkt wyróżnia się przede wszystkim długotrwały efektem – właściciele samochodów mogą cieszyć się z mokrego, czarnego i głębokiego połysku opon przez bardzo długi czas. Oprócz zapewnienia wspaniałego wyglądu, SONAX Xtreme Zestaw do nabłyszczania opon zabezpiecza gumę przed starzeniem się i pękaniem. Jest też niezwykle wydajny. Jedno opakowanie żelu o pojemności 500ml wystarcza aż na 50 opon.

Użytkownicy z pewnością będą zadowoleni z łatwej, bezpośredniej i ekonomicznej aplikacji jaką zapewnia formuła żelu w połączeniu z dołączoną do zestawu gąbką. Ponadto formuła opracowana przez ekspertów SONAX nie pozostawia plam na felgach, podłodze lub na lakierze, czego nie mogą zapewnić tradycyjne preparaty w sprayu.

Zalety SONAX Xtreme Zestaw do nabłyszczania opon:

  • po użyciu opony wyglądają jak nowe
  • przywrócony czarny wygląd
  • efekt mokrej opony i wysoki połysk
  • niezwykle wydajny – jedno opakowanie wystarcza aż na 50 opon
  • łatwy do nanoszenia dzięki formule żelu i dołączonej do zestwu gąbce
  • nie plami felg, podłogi i lakieru