Nowością marki SONAX na polskim rynku jest SONAX XTREME Detailer do wnętrza. Jest to produkt specjalnie przeznaczony do kompleksowego czyszczenia i pielęgnacji wnętrza samochodu.

SONAX XTREME Detailer do wnętrza rozszerza ofertę serii SONAX XTREME, w której znajduje się już jeden z najpopularniejszych „quick detailerów” do lakieru – SONAX XTREME Brilliant Shine Detailer. Obydwa Detailery służą do szybkiego odświeżania i poprawy wyglądu auta. Łączy je również charakterystyczny, przyjemny zapach.Wszystkie produkty z serii SONAX XTREME charakteryzują się innowacyjnymi formułami, gwarantującymi wysoką jakość i wydajność.

SONAX XTREME Detailer do wnętrza szybko, łatwo i delikatnie usuwa zabrudzenia oraz odświeża powierzchnie z tworzyw sztucznych. Odpowiedni do powierzchni takich jak: deski rozdzielcze, kokpity, plastikowe obudowy i listwy. Nadaje się również do czyszczenia i pielęgnacji materiałowych i skórzanych tapicerek, podsufitek, powierzchni winylowych, gumowych czy metalowych. Nie pozostawia smug i nie tłuści – nie zawiera silikonu.

Produkt posiada właściwości antystatyczne – zapobiega osadzaniu się kurzu.