SONAX wraz z Power Horse z przyjemnością sponsorują wydarzenia takie jak Wrak Race. Ostatnią edycję oglądać mogliśmy 12 czerwca  na szutrowym Autodromie  w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie odbył się wyścig o Puchar Auto Części Kozłowscy.

Wyścigi Wraków to bardzo specyficzna forma rywalizacji. To amatorskie zawody w których największą rolę odgrywa współzawodnictwo i przeogromna frajda z jazdy. Nie zmącone ogromem przepisów wyścigi starych, cywilnych aut na szutrowym torze to w zasadzie „powrót do korzeni” ścigania się. To również okazja do tego, by wysłużone, kilkunastoletnie auta „poległy w boju”, zaznając wcześniej prawdziwej wyścigowej ekscytacji.  Wyścigi Wraków to także ogromne emocje, częste stłuczki i spektakularne wypadki.

Ostatnią edycję można zaliczyć do udanych imprez. W słoneczne, niedzielne przedpołudnie do rywalizacji przystąpiło ponad 40 załóg. Zawodników dopingowała spora rzesza kibiców. O popularności tego typu wyścigów przemawia fakt, że z każdą edycją przyciągają coraz większe ilości fanów oraz przedstawicieli mediów.

Wrak Race o Puchar Autoczęści Kozłowscy był również okazją do zabawy i rozrywki poza torem wyścigowym. Dla wszystkich obecnych zaplanowane były dodatkowe atrakcje w postaci lotów śmigłowcem, spróbowania swoich sił na strzelnicy, w symulatorze  jazdy samochodem wyścigowym oraz na trampolinę.  Dla dzieci ustawiono specjalne dmuchane zjeżdżalnie.

Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom oraz kibicom.  Również gratulujemy zwycięzcy i życzymy dalszych sukcesów w Wyścigach Wraków.