Wraz z wiosną marka PLAK sukcesywnie rozszerza gamę swoich ściereczek do kokpitu o dwa nowe, egzotyczne zapachy. Banan – dedykowany  nabłyszczającym ściereczkom do kokpitu i melon – dla ściereczek pozostawiających matową powierzchnię.

Ściereczki do kokpitu to szybki i niedrogi sposób na  wyczyszczenie i odświeżenie deski rozdzielczej auta. Nowe zapachy to ukłon w stronę tych klientów, którzy  chcą by ściereczki spełniały nie tylko swoje podstawowe zadanie czyszczące, ale również by ładnie pachniały.

Oprócz przyjemnego zapachu ściereczki doskonale czyszczą i konserwują deski rozdzielcze z plastiku, winylu i wszelkich tworzyw sztucznych. Radzą sobie z codziennymi zabrudzeniami kokpitu, takimi jak kurz, brud czy  plamy po rozlanych napojach.

Są miękkie, dzięki czemu można w łatwy sposób wytrzeć za ich pomocą ciężko dostępne miejsca, na przykład okolice nawiewów, klamek, sterowników szyb, czy kierunkowskazów. Z powodzeniem sprawdzają się również w gospodarstwie domowym i biurach.

Dodatkowo ściereczki chronią plastik przed promieniowaniem UV i posiadają właściwości antystatyczne, dzięki czemu znacznie utrudniają osadzanie się kurzu i zabrudzeń na wyczyszczonych elementach.

I ponadto – naprawdę ładnie pachną!