Pierwsza rozlewnia PPH „PARYS” Sp. z o. o. powstała w 2015 roku.
Jest to nowoczesna, zautomatyzowana linia produkcyjna o powierzchni całkowitej części produkcyjnej 2100mkw. Może poszczycić się wydajnością produkcyjną na poziomie 3 milionów butelek rocznie.

Drugi zakład produkcyjno-magazynowy został uruchomiony na początku 2020 roku.
Jego lokalizacja znajduje się w Lubelskiej Strefie Ekonomicznej, która jest częścią Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. Łączna powierzchnia zakładu to 12 000mkw.

Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne mogą produkować na wielką skalę wszelkiego rodzaju płyny eksploatacyjne dla motoryzacji, takie jak, m.in.: płyny do chłodnic, płyny do spryskiwaczy, szyb oraz AdBlue®. Wyróżnia je niezwykle wysoka powtarzalność i dokładność procesów produkcji oraz konfekcjonowania płynów.

Firma stawia na innowacyjność, której przykładem może być produkcja płynów ekologicznych czy płynów do spryskiwaczy z technologią hydrofobową. W zakładzie wytwarzane są produkty posiadające krajowe i międzynarodowe certyfikaty np. ITS i DEKRA. Produkcja odbywa się na zlecenie i na licencjach znanych, światowych marek. Obiekt posiada również całkowicie niezależne zbiorniki do przechowywania i odseparowane linie do konfekcjonowania AdBlue. Dzięki temu możliwe jest zachowanie 100% czystości tego produktu, zgodnie z wymogami normy ISO 22241.

Dzięki maksymalizacji zautomatyzowania nowy zakład produkcyjny jest w stanie osiągnąć bardzo wysoką wydajność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji.
Klient może liczyć na pełną, kompleksową obsługę od momentu złożenia zamówienia poprzez opracowanie konkretnej formuły, produkcję, zabutelkowanie, spakowanie w zgrzewki lub kartony oraz dostarczenie lub przechowanie na magazynie.

Dodatkowo PPH PARYS ma możliwość zaoferowania klientowi receptury „szytej na miarę” – czyli mającej konkretne i specyficzne właściwości, kolor czy zapach. W nowym zakładzie funkcjonuje również nowoczesne laboratorium, które nie tylko stale i bezpośrednio kontroluje jakość na każdym etapie produkcji ale również zapewnia monitoring pod kątem właściwego przygotowania surowców i receptur.
Wytwarzane i rozlewane produkty podlegają pełnej kontroli jakości. Dzięki temu każda seria produktów posiada zawsze identyczny skład oraz te same właściwości.