POWER HORSE to produkowany od 20 lat w Austrii napój energetyczny segmentu premium. Doceniany jest przez konsumentów za smak i doskonałe właściwości „pobudzające” zapewniane przez taurynę i kofeinę. POWER HORSE znany również jest z nietypowej dla tej kategorii produktów „pękatej” puszki dla pojemności 250ml, którą docenią z pewnością kierowcy za idealne spasowanie z uchwytami pod napoje dostępne w aucie.

POWER HORSE jest doskonale znany w ponad 55 krajach na całym świecie i zajmuje pozycję lidera wśród napojów energetycznych na Środkowym Wschodzie i w Afryce. Po sukcesach odniesionych na tych rynkach, za cel na najbliższe lata spółka POWER HORSE Energy Drinks GmbH postawiła sobie szeroką ekspansję w Europie.

Dlatego też po kilku latach nieobecności POWER HORSE wraca do Polski, poszerzając ofertę produktów PPH „PARYS” sp. z o.o. o nową kategorię.

W pierwszej kolejności do sprzedaży trafi napój energetyczny POWER HORSE w puszce o pojemności 355ml. Na początku przyszłego roku pojawią się kolejne napoje z rodziny POWER HORSE, m.in. energetyk o pojemność 250ml.