Firma P.P.H. Parys wprowadziła do sprzedaży Płyn Do Chłodnic -37°C Prestone. Płyn ten został wyprodukowany przez światowego lidera w produkcji płynów i preparatów do ochrony układu chłodzenia – amerykańską firmę Prestone, w oparciu o innowacyjną koncepcję „All makes, all models”.

Dzięki niej może być bez przeszkód stosowany do układów chłodzenia wszystkich modeli samochodów jeżdżących obecnie po naszych drogach (z chłodnicami normalnymi i aluminiowymi). Dodatkowo płyn Prestone jest mieszalny ze wszystkimi płynami na bazie mono-etylo-glikolu (ponad 90% powszechnie stosowanych płynów), a po dolaniu do innego płynu nie zmienia jego koloru ani właściwości ochronnych.

Płyn do Chłodnic -37°C Prestone dzięki zaawansowanej formule Extendend Life charakteryzuje się wydłużoną żywotnością do 5 lat lub 250 000 km ciągłej eksploatacji. Zawiera specjalnie opracowany pakiet inhibitorów korozji oraz środki zapobiegające pienieniu.

Innowacyjne jest również opakowanie wyposażone w system E-Z Pour zapobiegający niekontrolowanemu wychlapywaniu płynu w trakcie nalewania. Płyn Do Chłodnic -37°C Prestone dostępny jest w opakowaniach 4l i 1l. Posiada polską etykietę i przejrzystą instrukcję użycia.