Do rodziny preparatów w atomizerach PLAK dołączyły dwie nowości – Kokpit PLAK 4R Nabłyszczający oraz PLAK Mleczko do kokpitu matowe. Dodatkowo marka odświeżyła PLAKA 2R, którego nowa odsłona nazywać się będzie Kokpit PLAK 2R Nabłyszczający.
Kokpit PLAK 4R Nabłyszczający to preparat do czyszczenia i konserwacji tworzyw sztucznych we wnętrzu auta. Posiada działanie antystatyczne, utrudniające osadzaniu się kurzu. Ożywia kolor i nadaje połysk czyszczonym elementom.
PLAK Mleczko do kokpitu Nabłyszczające to preparat w postaci mleczka, które pielęgnuje
i zabezpiecza elementy z tworzywa sztucznego, ożywiając ich kolor i pozostawiając matowy wygląd. Posiada działanie antystatyczne, utrudniając osadzanie się kurzu.
Kokpit PLAK 2R to preparat do czyszczenia i konserwacji tworzyw sztucznych wewnątrz (deski rozdzielcze, kokpity, tapicerka ze skaju) jak i na zewnątrz auta (spojlery, zderzaki, listwy). Nadaje połysk i czyści nie tłuszcząc. Zabezpiecza powierzchnie przed osadzaniem się kurzu i pozostawia je nabłyszczone dzięki recepturze wzbogaconej o wosk Carnauba.
Wszystkie trzy atomizery posiadają nowy, ułatwiający użycie trigger 360 ֯, który pozwala na aplikację pod dowolnym kątem.
- Plak Mleczko do Kokpitu Matowe
- Kokpit Plak 4R Nabłyszczający
- Kokpit Plak 2R Nabłyszczający