Nowością w ofercie PPH PARYS jest płyn NOXy® AdBlue®, przeznaczony do samochodów z silnikiem diesla, wyposażonych w system do AdBlue.

NOXy® AdBlue® od PPH PARYS charakteryzuje się poręczną i wygodną w użyciu butelką o pojemności 4.7L. Idealnie nadaje się ona do typowych układów SCR w samochodach osobowych. Higieniczną aplikację produktu ułatwia długi i elastyczny lejek, dopasowany do standardowych wlewów AdBlue. Lejek posiada dodatkowe zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami w postaci folii ochronnej. Butelka wyposażona jest w etykietę typu sleeve, która ułatwia późniejszy recykling butelki.

NOXy® AdBlue® to komplementarne rozwiązanie Grupy Azoty, oferujące produkt najwyższej jakości. Jest on teraz zarówno konfekcjonowany, jak i dystrybuowany przez PPH PARYS. Jego konfekcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, z zachowaniem 100% czystości produktu – zgodnie z normą ISO 22241. Wyjątkową jakość NOXy® AdBlue® potwierdzają badania w jedynym akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji laboratorium w zakresie badań AdBlue.

 

Więcej na temat systemów SCR oraz na temat samego NOXy® Adblue® znajdziecie Państwo tutaj -> https://www.parys.pl/produkty/noxy/

 

AdBlue® jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Verband der Automobilindustrie e.V.(VDA)