Z przyjemnością informujemy, ze w ofercie firmy Parys pojawiły się właśnie nowości sygnowane marką SONAX. SONAX Xtreme Politura maszynowa hybrid NPT, SONAX Xtreme Protect + Shine hybrid NPT, SONAX Xtreme do czyszczenia folii i SONAX Masa czyszcząca czerwona to produkty charakteryzujące się najwyższą jakością, unikalną technologią produkcji i wyjątkową skutecznością.

SONAX XTREME Politura maszynowa hybrid NPT (219 141)

Uniwersalna politura przeznaczona do polerowania mechanicznego. Idealnie nadaje się do wszystkich lakierów – nowych, zmatowiałych, utlenionych oraz porysowanych. Innowacyjna technologia HYBRID NET PROTECTION zapewnia głęboki połysk pozbawiony hologramów i pozwala przywrócić pierwotną głębię koloru.

SONAX XTREME Protect + Shine Hybrid NPT (222 100)

Bezwoskowy preparat do wszystkich nowych, niezniszczonyuch oraz wypolerowanych powierzchni lakierowanych. Innowacyjna formuła HYBRID NET PROTECTION gwarantuje długotrwałą ochronę, przywraca intensywność kolorów zapewniając efekt rozpraszania wody. Łatwy i szybki w stosowaniu. Zapewnia do 6 miesięcy ochrony lakieru.

SONAX XTREME Do czyszczenia folii (293 241)

Preparat do wstępnego czyszczenia oklejeń pojazdów. Szybko i dokładnie usuwa wszystkie typowe zabrudzenia z powierzchni folii. Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, zarówno matowych jak i błyszczących. Zalecany do stosowania przed myciem właściwym.

SONAX Masa czyszcząca czerwona (450 405)

Wysoce skuteczna masa czyszcząca do usuwania z powierzchni lakierowanych wszelkich uporczywych zabrudzeń, takich jak naloty rdzy, żywica, ptasie odchody, owady, smoła, itp.