Na nadchodzący sezon letni SONAX przygotował nowy zapach HAVANA LOVE, dla którego inspiracją były upalne, letnie dni na Karaibach. Pierwszym w Polsce produktem z serii produktów HAVANA LOVE jest koncentrat Szamponu Samochodowego o 2 litrowej pojemości. Drugim – atomizer do czyszczenia kokpitu.

SONAX Szampon Samochodowy HAVANA LOVE to skoncentrowany szampon do pielęgnacji pojazdów. Dzięki neutralnemu pH delikatnie myje, chroni lakier i nie narusza istniejących na nim warstw ochronnych (wosków czy powłok ceramicznych). Jest w pełni bezpieczny dla lakieru oraz zdrowia użytkownika, ponieważ nie zawiera szkodliwych fosforanów. Formuła szamponu została opracowana tak, by nadawał się on mycia ręcznego oraz do stosowania w myjkach ciśnieniowych.

Do serii HAVANA LOVE dołączył również Cockpit Matowy.
Nowy produkt czyści i zabezpiecza plastikowe elementy we wnętrzu pojazdu oraz pozostawia matowy efekt wykończenia. Jest odporny na kurz (antystatyczny), dzięki czemu chroni plastiki przed nadmiernym brudzeniem się. Szczególnie nadaje się do powierzchni matowych i strukturalnych, ale również do elementów drewnianych.