Plamy na tapicerce – zarówno materiałowej, jak i wykonanej z alcantary –  to nieprzyjemne i ciężkie do usunięcia zabrudzenia.  Nie trzeba zawsze profesjonalnego i pełnego prania, by je usunąć. Nieraz wystarczy własnoręczne odplamianie. Aby to zrobić, można skorzystać z nowego preparatu SONAX XTREME Odplamiacz do tapicerki i alcantary.

Odplamiacz do tapicerki i alcantary to silny, ale bezpieczny dla powierzchni preparat do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń, które mogą pojawić się we wnętrzu samochodu. Usuwa plamy z, m.in.:  kremów, smarów, tłuszczu, makijażu, pasty do butów, tuszu itp. Jego formuła umożliwia  usuwanie nawet zaschniętych zabrudzeń. Można stosować go na materiały takie jak: wykładzina, tapicerka, podsufitka, czy wspomniana wcześniej alcantara.

Sposób użycia: Przed użyciem odkurzyć czyszczoną powierzchnię. Spryskać punktowo zabrudzenie i odczekać kilka sekund, a następnie zaaplikować na ściereczkę z mikrofibry (SONAX 416800) i zetrzeć brud z czyszczonego miejsca. Wytrzeć do sucha za pomocą czystej ściereczki z mikrofibry. Jeżeli jest to konieczne powtórzyć proces.