Do oferty Holts dołączają dwa smary w sprayu, które znajdą zastosowanie w każdym warsztacie samochodowym, garażu czy innym miejscu pracy mechaników i majsterkowiczów.

Holts Biały smar litowy z teflonem w sprayu to produkt do smarowania oraz zabezpieczania wszystkich ruchomych elementów. Dzięki formule zapobiegającej ściekaniu, doskonale i długotrwale przylega do powierzchni. W swoim składzie zawiera teflon (PTFE), dzięki czemu redukuje tarcie i zużycie pracujących elementów.  Zapewnia także długotrwałą ochronę przed korozją. Doskonale nadaje się do aplikacji w miejsca o dużym obciążeniu mechanicznym.  Jest odporny na temperatury od -20°C do +140°C.

Holts Smar miedziany w sprayu to idealne rozwiązanie zapobiegające zapiekaniu i zacieraniu się metalowych elementów. Smaruje i zabezpiecza przed korozją, a formuła zapobiegająca zapiekaniu się ułatwia demontaż starych oraz montaż nowych części. Smar miedziany posiada bardzo szeroki zakres temperatury stosowania od -100°C do +1100°C, dzięki czemu utrzymuje właściwości nawet w ektremalnych warunkach.  Zapobiega powstawaniu „pisków” z układu hamulcowego.

Obydwie nowości, Holts Biały smar litowy z teflonem w sprayu oraz Holts Smar miedziany w sprayu, dostępne są w wygodnej formie aerozolu w opakowniu o pojemności 500ml.