PLAK Do dezynfekcji rąk i powierzchni wirusobójczy, bakteriobójczy i grzybobójczy, dostępny jest teraz w poręcznej butelce 100ml.

PLAK Płyn o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym i grzybobójczym  to gotowy do użycia dezynfekant, który znajduje zastosowanie podczas higienicznej dezynfekcji rąk i powierzchni nie mających kontaktu z żywnością, a także mających kontakt z żywnością pod warunkiem spłukania wodą pitną po zdezynfekowaniu.W jego składzie znajduje się alkohol etylowy o stężeniu 72% i gliceryna, która chroni przed wysuszaniem się dłoni, co jest powszechnym problemem podczas częstej i regularniej dezynfekcji rąk. Dzięki nowej, 100ml butelce można mieć go zawsze przy sobie – mieści się do plecaków, torebek, schowków w pojazdach a nawet do kieszeni. Płyn PLAK Do dezynfekcji rąk i powierzchni posiada pozwolenie na obrót produktem biobójczym: 2441/TP/2020.

Sposób użycia: 
Dłonie:
Nanieść na dłonie co najmniej 3ml preparatu i wcierać dokładnie w skórę rąk przez minimum 30 sekund.

Powierzchnie:
Nanieść równomiernie na czyste i suche powierzchnie i pozostawić ok. 2 min. do wyschnięcia. W przypadku dezynfekcji powierzchni mającej kontakt z żywnością po zdezynfekowaniu należy spłukać ją wodą pitną. Przed użyciem sprawdzić działanie w niewidocznym miejscu.