Zadbaj o widoczność w czasie zimy! Nowa linia płynów i odmrażaczy DEG to rozwiązanie problemu ograniczonej widoczności podczas jazdy w zimie.

Z przyjemnością informujemy, ze w ofercie firmy Parys pojawiły się właśnie zupełnie nowe produkty marki DEG. DEG EXTRA Zimowy płyn do spryskiwaczy -20C 4l, DEG Zimowy płyn do spryskiwaczy -20C 5l i DEG Odmrażacz do szyb 500ml Atomizer to produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i wyjątkową skutecznością.

Działają efektywnie nawet w najniższych temperaturach, są bezpieczne dla lakieru i gumy:

DEG EXTRA Zimowy płyn do spryskiwaczy -20C 4l

DEG Płyn 4l

Gotowy do użycia zimowy płyn do spryskiwaczy szyb i reflektorów samochodowych. Poprawia widoczność, bezpieczny dla lakieru i gumy. Nie zawiera metanolu.

DEG Odmrażacz do szyb 500ml Atomizer

DEG Odmrażacz

Szybko i skutecznie usuwa z szyb i piór wycieraczek szron, lód oraz zamarznięty śnieg. Chroni przed ponownym obmarzaniem. Bezpieczny dla lakieru i gumy. Działa skutecznie nawet w bardzo niskich temperaturach. Dzięki zastosowaniu specjalnego atomizera odmrażacz można nanosić w formie rozpylonej lub precyzyjnego strumienia. Nie zawiera metanolu.

DEG Zimowy płyn do spryskiwaczy -20C 5l

DEG Płyn 5l

Gotowy do użycia zimowy płyn do spryskiwaczy szyb i reflektorów samochodowych. Poprawia widoczność, bezpieczny dla lakieru i gumy.