Marka SONAX poszerza swoją linię akcesoriów do ręcznego mycia pojazdów o nowy produkt – jest nim praktyczna rękawica z mikrofibry.

Ręczne mycie samochodu to dla wielu właścicieli pojazdów czynność, która daje wiele satysfakcji. Dokładnie, skrupulatne i  starannie umyte ręcznie auto to zawsze powód do dumy, bez różnicy czy to najnowszy nabytek prosto z salonu, czy auto, które jest „w rodzinie” już od jakiegoś czasu.

Dobre umycie ręczne samochodu zależy nie tylko od umiejętności ale i od odpowiednich szamponów oraz akcesoriów, takich jak rękawica z mikrofibry SONAX. To połączenie bardzo miękkiej i bezpiecznej dla lakieru mikrofibry wysokiej jakości z dokładnością, którą posiada dłoń. Specjalnie oddzielony kciuk oraz ściągacz na nadgarstku uniemożliwiają rękawicy przesuwanie się i fałdowanie, dodatkowo zapewniając nam wyższą precyzję mycia i lepszy dostęp do wszelkich zakamarków.

Najwyższej jakości miękki i gładki materiał z którego jest zrobiona, zapewnia dokładne i delikatne czyszczenie wszystkich powierzchni lakierowanych, szklanych i plastikowych.

Rękawica to również akcesorium wielokrotnego użytku – może być bez problemu prana w pralce.