Szanowni Klienci,

ostrzegamy Was przed pojawiającymi się w sprzedaży produktami, których opakowania do złudzenia przypominają kosmetyki firmy SONAX.

Wszystkie produkty marki SONAX charakteryzują się ujednoliconym i specyficznym rozmieszczeniem poszczególnych elementów na opakowaniu, takich jak logo, zdjęcie,nazwa produktu, opis działania. Układ ten jest stosowany od wielu lat, dzięki czemu firma SONAX zapewniła sobie wysoką rozpoznawalność swoich produktów na całym świecie.

Działanie polskiego producenta, należy zaliczyć do czynów nieuczciwej konkurencji i może wprowadzić wielu klientów w błąd, dlatego też zostały podjęte w stosunku do niego stosowne kroki prawne.

Jednocześnie informujemy, że zarówno firma P.P.H. Parys Sp. z o.o. jako generalny dystrybutor na Polskę oraz firma SONAX nie mogą zagwarantować jakości wspomnianych („podobnych”) produktów oraz nie ponoszą odpowiedzialności za ich nieprawidłowe działanie oraz szkody powstałe po ich użyciu.

Dlatego też, aby uniknęli Państwo pomyłki i rozczarowania wskazujemy kilka istotnych cech dla opakowań produktów firmy SONAX świadczących o ich oryginalnym pochodzeniu, na które należy zwracać uwagę podczas zakupów.