W sobotę, 22 października w Bydgoszczy, PPH Parys gościł na największych branżowych targach motoryzacyjnych województwa Kujawsko – Pomorskiego – GORDON AUTO SHOW. Targi te splotły się z celebracją 25-lecia hurtowni motoryzacyjnej Gordon Sp. z o.o.

Duża liczba wystawców, darmowe wejście oraz skumulowanie targów w jeden dzień zaowocowały naprawdę imponującą liczbą odwiedzających. Wśród tłumu gości, można było spotkać zarówno profesjonalnych mechaników z branży motoryzacyjnej, jak i rodziny z dziećmi. Również konkursy z nagrodami czy koncerty (Perfect) spowodowały, że targi przebiegały w atmosferze zabawy i celebracji.

Prawdziwą atrakcją stoiska PPH Parys był całodzienny pokaz detailingowy trenerów SONAX Profiline, połączony z mini-szkoleniami oraz prace detailingowe, przeprowadzane na  przepięknym klasycznym Citroenie DS. Wyjątkowa linia i urok tego ponadczasowego pojazdu przyciągały spojrzenia wszystkich zwiedzających.

Dziękujemy wszystkim Gościom za liczne przybycie na nasze stoisko, a Organizatorom gratulujemy udanej jubileuszowej imprezy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.