W weekend 7-8 kwietnia w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, odbyły się targi  International GasShow2017.

Te największe na świecie międzynarodowe targi poświęcone samochodowym technologiom gazowym. Odbywają się tradycyjnie, jak co roku w Warszawie. Targi skierowane są głównie i bezpośrednio do osób eksploatujacych samochody zasilane gazem LPG na codzień.

Niemiecka marka ERC miała przyjemność zostać głównym sposnorem, partnerem strategicznym i oczywiście jednym z  wystawcow podczas tegorocznej edycji  GasShow. Przez dwa weekendowe dni targów, marka  ERC zaprezentowała  szerokie spektrum swoich  wyrobów w postaci wszelakich dodatków do paliw dla silników benzynowych i wysokoprężnych oraz wiele dodatków do aut zasilanych LPG. Na stoisku ERC nie zabrakło również miejsca na  produkty związane z szeroko pojętym zastosowaniem  warsztatowym, na przykład nowoczesne technologie i płyny do czyszczenia filtrów DPF-u itp.

Podczas targów, ERC otrzymało wyróżnienie – nagrodzonym specyfikiem był ERC MPULSER . Jest to nowoczesny środek zabezpieczający mechanicznie elementy w silnikach pojazdów, które są nieużywane sezonowo, bądź przez dłuższy czas. MPULSER, dzięki swojej specjalnej, 3-strefowej antykorozyjnej formule, stabiilizuje benzynę, czyści układ paliwowy i działa antykorozyjnie, co pozwala na bezpieczne uruchomienie silników spalinowych nawet po bardzo długich przestojach. Tego typu 3-strefowe zabezpieczenie ma szczególną wagę również w przypadku układów paliwowych w samochodach z silnikami LPG, gdzie bezynowa używana jest sporadycznie.

Nowatorskie podejście marki i nowoczesna formuła preparatu zaowocowały laurem za Najbardziej Innowacyjny Produkt Roku.

Jako generalny dystrybutor marki ERC na Polskę, chcemy serdecznie podziękować za wyróżnienie oraz za obecność na targach i liczną frekwencję, zarówno odwiedzających jak i innych wystawców.