Nowościami od Prestone na wiosnę 2023 są 3 łatwe w użyciu i wydajne dodatki, które czyszczą systemy benzyny, diesla oraz filtry DPF.

PRESTONE Czyści System Benzyny 250ml
Preparat czyszczący wtryskiwacze i układ paliwowy. Wydłuża żywotność silnika i poprawia jego osiągi oraz chroni przed korozją przy stosowaniu paliw E10. Zmniejsza zużycie paliwa i redukuje emisje szkodliwych gazów w spalinach. Można stosować go do wszystkich silników benzynowych, w tym hybrydowych. Jest w pełni bezpieczny dla katalizatora. Opakowanie wystarcza na 2 tankowania – na bocznej ściance butelki znajduje się podziałka ułatwiająca dozowanie.

PRESTONE Czyści System Diesla 250ml
Czyści wtryskiwacze i układ paliwowy, przywraca osiągi silnika i zmniejsza zużycie paliwa. Redukuje również emisję szkodliwych gazów w spalinach. Może być stosowany do wszystkich silników diesla, w tym hybrydowych. Bezpieczny dla katalizatora i filtra DPF. Opakowanie wystarcza na 2 tankowania – na bocznej ściance butelki znajduje się podziałka ułatwiająca dozowanie.

PRESTONE Czyści Filtr DPF 250ml
Specyfik czyszczący filtry cząstek stałych w pojazdach z silnikami diesla. Zapobiega blokowaniu się filtra na skutek nagromadzenia się sadzy i chroni przed kosztownymi naprawami.  Szczególnie zalecany jest do pojazdów użytkowanych w cyklu miejskim, które mają ograniczoną możliwość „wypalania” osadu podczas jazdy. Preparat zaleca się stosować co 2-3 tankowania lub w momencie zapalenia się kontrolki filtra cząstek stałych. Odpowiedni dla wszystkich typów silników diesla i filtrów DPF.