Warsaw Moto Show 2017 to już trzecia z kolei edycja międzynarodowych targów motoryzacjnych w Nadarzynie pod Warszawą. Na tak dużym wydarzeniu nie mogło zabraknąć stoiska SONAX, które było wspierane przez FLEX Elektronarzędzia, SONAX Service Warszawa, SONAX Service Wrocław, Detailing Academy i gościa specjalnego – Michaela Marxa z Niemiec.

W tym roku wystawcy mieli do dyspozycji ponad 100 tysięcy metrów kwadratowych w 5 halach Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. 5 hal zostało podzielonych według rożnych tematyki: Premier Samochodowych, Supercars, Motorsportu, Tuningu, Wypożyczalni, Auto Detailingu, Części i Akcesoriów oraz Salon Camperów i Car-Audio.

Stoisko SONAX o powierzchni 270 metrów kwadratowych znajdowało się w hali E, która gromadziła firmy branży auto detailingu. Zaprezentowaliśmy 3 auta: Mercedes-Maybach, Jaguar F-type i klasyczne Porsche 911 Targa. Na Jaguarze i Porsche były prowadzone prace detailingowe  na żywo przez wszystkie dni targów (polerowanie i zabezpieczenie lakieru i pielęgnacja wnętrza). Odwiedzający mogli dzięki temu podpatrywać pracę osób pracujących nad autami oraz podejść i porozmawiać z nimi.

Ponadto na części auto detailingowej znajdowały się dodatkowo 3 stoiska pokazowe, na których odbywały się prezentacje z zakresu polerowania i zabezpieczenia lakieru, polerowania reflektorów i zabezpieczania reflektorów oraz czyszczenia i pielęgnacja tapicerki skórzanej. Podczas prezentacji odwiedzający mogli również spróbować swoich sił z maszyną polerską i zadać specjalistom pytania na temat produktów SONAX, maszyn polerskich i technik detailingowych.

Druga część stoiska skupiona była w całości na najnowszym zabezpieczeniu lakieru SONAX Profiline Ceramic Coating CC36. To właśnie na niej stał przyciągający wzrok, potężny, perłowy Mercedes-Maybach. Dodatkową atrakcją byli sportowcy z Warsaw Dukes –  warszawskiej drużyny footballu amerykańskiego, którzy idealnie wpisywali się w hasło promujące produkt –  „Siła Elastyczności”. Atleci odziani w barwy SONAX CC36 podejmowali liczne próby siłowania się na rękę z odwiedzającymi, z chęcią pozowali do zdjęć, ćwiczyli zagrywki i udostępniali swój sprzęt sportowy do przymierzania. Wędrowali również przez targi z flagą SONAX Ceramic Coating CC36, rozdając jednocześnie ulotki i zachęcając do odwiedzenia stoiska SONAX.

W sobotę oraz niedzielę odbyły się również konferencje  pod tytułem: „Auto Detailing – narzędzia, produkty i rozwój biznesu”, które prowadzone były przez Marcina Górskiego i Wojtka Karmolińskiego z SONAX Profiline Team Polska, Bartosza Ostrowskiego z SONAX Service Wrocław, Łukasza Srokę z Detailing Academy oraz Macieja Rąpałę z FLEX Elektronarzędzia. W konferencjach wzięło udział łącznie około 100 słuchaczy, którzy wynieśli z nich ogromną dawkę wiedzy na temat auto detailingu.

Duże stoisko, masa atrakcji i detailing na żywo zostały ciepło przyjęte przez odwiedzających targi. Każdy miał możliwość podejścia do aut, porozmawiania, dopytania o wiele interesujących go tematów i  poszerzenia swojej wiedzy na temat profesjonalnej pielęgnacji pojazdów.

PPH „PARYS”, dystrybutor marki SONAX w Polsce pragnie serdecznie podziękować każdemu, kto brał udział w tym szczególnym wydarzeniu. Szczególne podziękowania należą się SONAX Service Warszawa i SONAX Service Wrocław, Detailing Academy, Flex Elektronarzędzia, Michael Marx Detailing Crew i Warsaw Dukes za wielką pomoc i wsparcie, bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie tak wielkiego i profesjonalnego przedsięwzięcia. Pozdrowienia należą się również wszystkim odwiedzającym, bez których imprezy takie jak Warsaw Moto Show nie miałyby miejsca.

Do zobaczenia za rok!