Pełna gama produktów Aroma Car dołącza do oferty handlowej PPH „PARYS” sp. z o.o.

Aroma Car to przede wszystkim wysokiej jakości samochodowe odświeżacze powietrza. To Polska marka, która powstała w 2008 r i od samego początku wyróżniała się innowacyjnością, dynamiką działania i tempem rozwoju. Od jej początku stawiano na badania i współpracę z producentami perfum dlatego w krótkim czasie zaczęła oferować szeroką gamę kompozycji zapachowych i bogaty asortyment produktów.

Produkty Aroma Car wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ciekawym wzornictwem oraz pięknymi aromatyzacjami, dzięki czemu znajdują uznanie klientów na rynkach międzynarodowych. Obecnie są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

Własne laboratorium, certyfikat FSC®, znajomość najnowszych trendów oraz dostęp do najnowszych technologii gwarantują wysoką jakość i szeroki wybór produktów. Występują one w kilkunastu ciekawych pod względem wzornictwa oraz aromatyzacji liniach produktowych, takich jak m.in.: znany i popularny „Manny”, dyskretny „Loop” czy cieszące się dużym zainteresowaniem woreczki „Fresh Bag”.

Pełna oferta, która dostępna jest w naszej dystrybucji obejmuje 11 typów odświeżaczy, które można montować na kratce wentylacjnej, lusterku lub wstawić do uchwytu na napoje.

Linie te to: