Nowością marki PLAK jest Uniwersalny Płyn Czyszczący na bazie 70% alkoholu etylowego. Płyn ten to doskonały produkt czyszczący o bardzo szerokim zastosowaniu.

PLAK Uniwersalny płyn czyszczący  jest przeznaczony do usuwania trudnych i uciążliwych zabrudzeń. Używany regularnie zmniejsza ryzyko przenoszenia na przedmiotach szkodliwych bakterii i zarazków.  Idealny do odłuszczania i zapewnienia czystości powierzchniom zmywalnym, takim jak podłogi, blaty, glazura, parapety, różnego rodzaju laminaty i podobne powierzchnie.  Polecany również do czyszczenia niewielkich elementów np. klamek, uchwytów, czy przyborów biurowych.

Sposób stosowania: 
Duże powierzchnie: Przetrzeć ściereczką lub mopem nasączonym preparatem i pozostawić do odparowania.  

Mniejsze przedmioty: Nanieść na przedmiot za pomocą atomizera i ewentualnie dokładnie rozprowadzić czystą ściereczką, pozostawić do odparowania.   

Zalecenia: Produkt stosować w temperaturze pokojowej. Przed użyciem na delikatnej powierzchni należy przeprowadzić test na niewidocznym fragmencie. Stosować z dala od źródeł zapłonu. Produkt posiada dużą zawartość alkoholu, dlatego może wysuszać skórę rąk, aby temu zapobiec zaleca się używanie rękawic ochronnych podczas użycia.

Pojemność: 4l.