Czternasty laur „Gazele Biznesu” dla PPH „Parys” sp. z o.o. za rok 2020 to potwierdzenie, że dobrze zarządzana i prężnie działająca  firma jest w stanie rozwijać się nawet pomimo rynkowych załamań czy lockdownów.  21 edycja rankingu małych i średnich firm organizowana jest przez Puls Biznesu a laur potwierdza przynależność naszej firmy do kategorii najdynamiczniej rozwijających się firm.

 

„Gazele Biznesu” to bez wątpienia najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt ten jest realizowany przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W związku z tym w Polsce, nieprzerwanie od 2000 roku, ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”.

Tytuł Gazeli Biznesu to w szczególności znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Ponadto jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury. By otrzymać tytuł Gazeli Biznesu firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.