Odświeżona linia SONAX PROFESSIONAL – Preparat do usuwania etykiet i kleju oraz Zmywacz do hamulców i części mechanicznych

//Odświeżona linia SONAX PROFESSIONAL – Preparat do usuwania etykiet i kleju oraz Zmywacz do hamulców i części mechanicznych

Odświeżona linia SONAX PROFESSIONAL – Preparat do usuwania etykiet i kleju oraz Zmywacz do hamulców i części mechanicznych

Marka SONAX postanowiła poddać liftngowi swoją linię produktów warsztatowych SONAX Professional, rozpoczynając od Preparatu do usuwania etykiet i kleju oraz Zmywacza do Hamulców i części mechanicznych. Zmiany obejmują w głównej mierze nowy, odświeżony design opakowań. 

Pierwszy produkt, SONAX Professional do usuwania etykiet i kleju to specjalny rozpuszczalnik, który usuwa brzydkie pozostałości po naklejkach czy metkach, które ciężko usunąć za pomocą konwencjonalnych środków, jak woda czy detergenty. Raz przyklejona naklejka potrafi bardzo mocno trzymać, by w końcu po odklejeniu pozostawić lepki, irytujący ślad na powierzchni.

Preparat SONAX bardzo szybko i w sposób całkowity usuwa resztki kleju i etykiet między innymi z folii samoprzylepnych, naklejek, papierowych etykiet samoprzylepnych. Jest również w pełni bezpieczny dla metalu, szkła, powierzchni lakierowanych, porcelany, drewna czy tworzyw sztucznych.

Drugi produkt, SONAX Professional Zmywacz do hamulców i części mechanicznych, doskonale nadaje się do czyszczenia i konserwacji tarcz hamulcowych i pozostałych elementów układu hamulcowego oraz elementów mechanicznych takich jak np.: sprzęgło.

Jest to wysoce wydajny preparat, który szybko i dokładnie usuwa pył hamulcowy, olej, smary, silikon czy inne zanieczyszczenia. Nie zawiera związków aromatycznych i acetonu i nie pozostawia osadu.

Obydwa produkty otrzymały zupełnie nowe opakowania, które są udopornione na brudzenie i wodę. Dodatkowo, wyposażone są w poręczną dyszę 360°, która umożliwia aplikację pod każdym kątem, nawet do góry dnem.

2018-03-29T10:51:10+00:00