Nowe ściereczki PLAK MAXI PREMIUM – najlepsza jakość dla każdego auta

//Nowe ściereczki PLAK MAXI PREMIUM – najlepsza jakość dla każdego auta

Nowe ściereczki PLAK MAXI PREMIUM – najlepsza jakość dla każdego auta

Nawilżone ściereczki samochodowe to bardzo poręczny i wygodny produkt, który pozwala na szybkie i sprawne uporanie się z brudnymi szybami, plastikami, tapicerką itp. Wielu kierowców nie wyobraża sobie bez nich podróży, dlatego marka PLAK poszerza gamę swoich ściereczek o  sześć nowych produktów PLAK MAXI PREMIUM.

Wśród tych nowości znajdują się:

Cztery nowe rodzaje ściereczek do kokpitu PLAK MAXI PREMIUM: nabłyszczające o zapachach wanilia i black trend oraz matowe o zapachach grapefruit i black trend, które pozwolą na szybkie i łatwe usunięcie kurzu z deski rozdzielczej, plastików, elementów winylowych i innych tworzyw sztucznych. Ochronią też plastik przed starzeniem i promieniowaniem UV. Posiadają właściwości antystatyczne, które zapobiegają nadmiernemu osadzaniu się kurzu. Ściereczki nabłyszczające występują w opakowaniach o wiśniowym kolorze a te z matowym efektem w czarnych.

W brązowym opakowaniu znajdziemy ściereczki do skóry PLAK MAXI PREMIUM, które czyszczą, pielęgnują i zabezpieczają przed promieniowaniem UV, gładką tapicerkę skórzaną. Nie natłuszczają czyszczonej powierzchni i dzięki zawartości naturalnych wosków konserwują ją i chronią przed pękaniem, bez efektu śliskości. Nadają się również do  podgrzewanych i wentylowanych foteli. Pozostawiają świeży, delikatny zapach kwiatów Polinezji.

Niebieskie opakowanie to z kolei PLAK MAXI PREMIUM ściereczki do szyb, które poprawiają widoczność, czyszcząc szyby, lusterka i elementy szklane, nie pozostawiając smug. Nie zawierają alkoholu i pozostawiają przyjemny zapach cytryny z limonką.

Wszystkie nowe ściereczki występują w rozmiarze MAXI, czyli 24x22cm i wyprodukowane są z w pełni biodegradowalnej, wysokiej jakości włókniny. Łączą je również nowe, eleganckie, satynowe opakowania – w każdym z nich znajdują się 24 ściereczki. Są również w pełni bezpieczne dla użytkownika z powodu neutralnego pH.

2018-03-29T10:56:24+00:00