Jedź bezpiecznie w deszczu – nowy, letni płyn PLAK Premium z powłoką hydrofobową

//Jedź bezpiecznie w deszczu – nowy, letni płyn PLAK Premium z powłoką hydrofobową

Jedź bezpiecznie w deszczu – nowy, letni płyn PLAK Premium z powłoką hydrofobową

Marka PLAK postanowiła wspomóc kierowców podczas deszczu, wprowadzając na rynek nowy, letni płyn PLAK Premium do spryskiwaczy z powłoką hydrofobową.

Każdy kierowca dobrze wie, że jazda samochodem w deszczu to nieprzyjemne i męczące zadanie.  Wysilony wzrok i wzmożona koncentracja powodują zmęczenie, obniżenie refleksu i ogólnej sprawności za kierownicą.

Letni płyn do spryskiwaczy PLAK dzięki specjalnej formule tworzy na szybie warstwę odpychającą wodę, której efekt można porównać z tzw. „niewidzialną wycieraczką”. Oznacza to, że woda na szybie nie rozlewa się w nieregularne plamy, tylko skupia w postaci niewielkich kropel, które błyskawicznie spływają z szyby pod wpływem pędu powietrza.

Efekt ten pozwala ograniczyć częstotliwość i szybkość pracy wycieraczek, co poprawia widoczność podczas złych warunków pogodowych oraz bezpieczeństwo. Ma również wpływ na zmniejszenie zużycia piór wycieraczek.

Nowy, Letni płyn PLAK Premium z powłoką hydrofobową dostępny jest w 4 litrowym opakowaniu. Posiada lekki, owocowy zapach.

2018-03-29T10:49:59+00:00